Performanslı ve Ekonomik Windows VPS Paketleri

İŞLEMCİ

2 Core

RAM

2GB

Disk

25 GB SSD

Trafik

500GB

$9.99/ay

SATIN AL

Bizi Tercih Etmeniz İçin Nedenler ?

Hızlı
Teslimat
Performanslı
Donanımlar
Yüksek
İnternet Hızı
Türkiye
Konumlu
Ücretsiz
Panel
SSD
Disk
%100
Memnuniyet
Ücretsiz
Taşıma
Uygun
Fiyat
Hızlı
Destek

Sıkça Sorulan Sorular ?

Sunucularınız nerede barındırılıyor?

Tüm sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip olan Bursa – DGN verimerkezinde kendimize ait özel kafesli kabinlerde barınmaktadır. Sunucunuz, yurt içinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacaktır.

Taşıma işlemlerinde yardımcı oluyor musunuz?

Farklı firmadaki uyumlu kontrol panelinize sahip sitelerinizi ücretsiz olarak firmamıza taşıyoruz.Bizden hizmet aldıktan sonra eski firmanızdaki gerekli bilgileri tarafımıza ilettikten sonra tüm taşıma sürecinizi biz yönetmekteyiz.Bu işlem için eski bilgileriniz yeterli olmaktadır.

Sanal Sunucular güvenilir mi?

Sanal sunucular aynı fiziksel sunucular gibi satın aldığınız kaynak kadarını size izole eder. Böylece diğer müşteri veya sistemlerden bağımsız çalışır. Bu nedenle sunucu seviyesinde herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız. Ayrıca fiziksel sunucularda yaşanması olası disk sorunlarını sanal sunuclarda yaşama riski daha düşüktür.

Ödeme methodlarınız nedir?

Kredi kartı, Banka Havalesi veya Paypal ile ödemelerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Uluslararası müşterilerimiz için Paypal ödeme methodunu önermekteyiz.

Neden Sanal Sunucu seçmeliyim?

İhtiyacınız olan kaynak gereksinimleri fiziksel sunucu seçiminde önemlidir.Kaynakların yükseltimesi fiziksel sunucularda zordur. Sanal sunucularda, esnek yapı sayesinde istediğiniz an ram,cpu veya disk kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz. Performans olarak aynı, fiyatta avantaj sağlamaktadır.

Ekstra IP adresi alabilir miyim?

Standart olarak sanal sunucu aldığınızda bir adet IPv4 ip adresi almaktasınız. Talep ettiğiniz taktirde satın alma sırasında veya satın aldıktan sonra ekstra ip adresi talep edebilirsiniz. Her ekstra IP adresi aylık $3 olarak ücretlendirilmektedir.

Kontrol paneli nasıl satın alabilirim?

Sanal sunuculara kontrol panelini sipariş sırasında veyahut sitemizdeki cpanel lisansları bölümünden satın alabilirsiniz. Talep ettiğiniz taktirde kontrol paneliniz tarafımızca kurulup anahtar teslim sağlanabilmektedir.

Uzun süreli kiralamalarda herhangi bir indirim var mı?

Sanal sunucu satın alma sırasında seçeceğiniz ödeme periyoduna göre indirimler alabilmektesiniz. Örneğin yıllık alımlarda 2 ay indirimli olmaktadır. Daha yüksek süreli kiralamalar için satış ekibimize ulaşarak proje fiyatı talep edebilirsiniz.